Model No: W.CVS.SE.20
Dimensions(W x D x H): 1000mm x 445mm x 465mm
Power Type: Electric
Power Unit: 4.8kW - 20A
Supplier
Model No: W.CVS.SE.20Dimensions(W x D x H): 1000mm x 445mm x 465mm
Power Type: Electric
Power Unit: 4.8kW - 20A
Freight quote calculated instantly at checkout or Click below for a Custom Delivery Offer!
Get In Touch!
Supplier
Direct Freight
Available
The SE20 model is supplied with a 2 metre lead and 20 Amp single phase 3 flat pin capture plug for fitting on site to a suitable industrial style outlet, connected to a 4mm² circuit
finance coming soon
Additional information
| Dimensions | 445 × 1000 × 465 mm |
|---|---|
| Brand |
Be the first to review “Woodson Starline W.CVS.SE20 Snackmaster SE20 Conveyor Oven” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Downloads
Finance
finance coming soon
Reviews
Additional information